Hodinky STORM - Stormwatches eshop

Aktuality

Black Prince Tour RYTMUS

Black Prince Tour RYTMUS

Rytmus míří na své Black Prince tour s 33 zastávkami a nebude sám! Na mikeu se vystřídá s Davidem Steelem, který představí už brzy své nové album Scorpion, R´n´B zpěvákem Tomem Malarem a záda jim pohlídají Djs Yaksha z Dramatikz se Zatem! STORM bude u toho...

www.mafiarecords.cz

ŠPERK ROKU 2010

ŠPERK ROKU 2010

Na výstavě Hodiny a klenoty (19. mezinárodní specializovaný veletrh) jsme získali 2. místo v soutěží ŠPERK ROKU 2010 v kategorii Komerční šperk s naším náhrdelníkem ROCK. Tento unikátní náhrdelník můžete najít i v našem internetovém obchodě.

ROCK NECKLACE

Korálky dětem

Korálky dětem

Tento projekt umožňuje dětem z dětských domovů smysluplně rozvíjet jejich kreativitu, vlastní styl fantazii a sebedůvěru, navíc v oblasti, ve které se značka STORM léta úspěšně pohybuje.
www.koralkydetem.cz

 

Nová tvář značky STORM

Nová tvář značky STORM

Novou tváří značky STORM je od dubna letošního roku Klára Vytisková. Po dlouholeté spolupráci tak vystřídala moderátorku Kateřinu Kristelovou.

zobrazit celý článek >

Podporujeme projekt Tarsius

Podporujeme projekt Tarsius

Stali jsme se partnery projektu Tarsius, projektu na výzkum a ochranu nártouna filipínského (Tarsius syrichta). Více o tomto projektu se dozvíte na stránkách www.tarsiusproject.org.

Virtuální prohlídka prodejny v Pardubicích

Virtuální prohlídka prodejny v Pardubicích

Připravili jsme pro vás virtuální prohlídku naší nové prodejny STORM v Pardubicích. Novou prodejnu najdete v nákupním centru Palace Pardubice.