STORM představuje hodinky Time Chain

Hodinky Time Chain logo

STORM uvádí na trh sesterskou řadu hodinek Time Chain jako reakci na současný trend a poptávku po modelech klasických tradičních vzorů za velmi příznivé ceny.

Čistá ladnost, minimalismus a jednoduchost v tom nejlepším slova smyslu, výběr vzorů i použitých materiálů osloví muže i ženy, kteří hledají styl a kvalitu, ale pro které hraje významnou roli i cena.

Navzdory rychlému životnímu tempu a neustálým atakům digitální doby jsou hodinky Time Chain předurčené pro každodenní nošení po mnoho sezón, neboť značka zůstává věrná hodnotám společnosti vyrábět módní hodinky v zajímavém elegantním designu a vysoké kvalitě.

A jak to začalo?

Vraťme se do roku 1986, kdy manželé Steve Sun a Anna Lee vytvořili v Londýně kolekci klasických, pohodlných hodinek pro běžné nošení. Inspirací k jejich vzniku byly vzpomínky Steva na dárek od svého otce, od kterého obdržel hodinky, které se v rodině dědily po generace. To byla doba, kdy hodinky byly neodmyslitelnou součástí běžného života a základem byla funkčnost.

30 let od prvního uvedení kolekce Time Chain na trh se tvůrci rozhodli pokračovat v cestě, kterou začali, v oživení klasického designu, avšak s moderním nádechem a v duchu současných trendů.

Jak říká Anna Lee: "Hodinky v klasicky vypadajícím stylu jsou v současné době tak obrovský trendem, že cítíme, že je jen správné přivést zpět k životu řadu Time Chain, a jsme velmi rádi, že můžeme nabídnout tyto nadčasové modely za tak konkurenceschopnou cenu."

Rukopis jednotlivých modelů je dán i jejich názvem, které kopírují kultovní místa Londýna, která jsou blízké srdci jejich tvůrcům. Bayswater, Dalston, Homerton i Marylebone mají osobitý nádech, stejně jako hodinky, které tento název nesou.

Hodinky Time Chain Hodinky Time Chain Hodinky Time Chain