Pravidla pro členství v Klubu STORM

 1. Cílem Klubu STORM je poskytnout zákazníkovi informace o novinkách, zajímavostech a aktuálních cenově výhodných nabídkách značky STORM. 
 2. Možnost členství v Klubu STORM má každý zákazník, který vyplní požadované kontaktní osobní údaje a souhlasí s pravidly členství a všeobecným zpracováním osobních údajů. 
 3. Po vyplnění údajů je zákazník automaticky zaregistrován pod emailem, který uvedl při registraci. 
 4. Provedli jste registraci na prodejně a nejste si jistí, zda jste v Klubu? Zaregistrujte se jednoduše znovu, tady a teď. 
 5. Každý člen Klubu STORM má doživotní výměnu vybité baterie v hodinkách STORM zdarma. Vztahuje se pouze na výměnu baterie, ne na zkoušku vodotěsnosti. 
 6. Každý člen Klubu STORM automaticky dostává v našem eshopu slevu ve výši 10% na první nákup.  
 7. Každý člen dostane dárek k svátku nebo narozeninám. Dárek k narozeninám se vztahuje pouze na kontakty, které vyplní ve formuláři datum v poli narozeniny. 
 8. Pravidla členství Klubu STORM mají platnost od 1.1.2022
 9. Tato pravidla mohou být nahrazena v průběhu trvání pravidly novými.
 10. Slevy poskytované v rámci Klubu STORM se nesčítají s dalšími slevami poskytovanými provozovatelem.
 11. ČLENSTVÍ V ZÁKAZNICKÉM KLUBU STORM AUTOMATICKY ZANIKÁ Z TĚCHTO DŮVODŮ:

  • a) člen Klubu STORM poskytl nepravdivé údaje v přihlášce

  • b) člen Klubu STORM zneužil výhod, které mu Klub STORM poskytuje (např. využívá zakoupeného zvýhodněného zboží pro jeho další prodej za účelem výkonu podnikatelské činnosti) nebo jiným způsobem porušil Všeobecná pravidla zákaznického Klubu STORM

  • c) doručením písemného (elektronického) odvolání souhlasu člena Klubu STORM se zpracováváním osobních údajů. Na adresu STORMwatches.cz s.r.o. Ke mlýnu 1, 149 00 Praha 4 Újezd u Průhonic nebo emailem na adresu info@stormwatches.cz  

  • d)  na základě vašeho odhlášení z emailingu 

  Ze stejných důvodů může STORMwatches.cz s.r.o. rovněž dočasně pozastavit členství v Klubu STORM a odmítnout dočasně poskytování dříve získaných výhod spojených se členstvím v klubu STORM. 

  Okamžikem ukončení členství v klubu z důvodu dle písm. a), b) a c) ztrácí člen klubu veškerá práva, která souvisí se členstvím v klubu. Ukončením členství v Klubu STORM se zároveň zruší všechny body načtené do okamžiku zrušení členství na členské kartě, nerozhodne-li se STORMwatches.cz s.r.o. jinak; současně zanikají také veškeré další nároky, které souvisejí se členstvím v Klubu STORM.

 12. Odevzdáním osobních údajů vyjadřuje registrující se souhlas s pravidly a podmínkami členství Klubu STORM. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, se zpracováním osobních údajů za účelem evidence poskytovaných slev a za účelem zařazení do databáze provozovatele a jím pověřené společnosti spravující údaje. Vaše údaje jsou však využívány pouze pro obchodní a marketingové účely provozovatele STORMwatchesches.cz s.r.o.  a značky STORM a nejsou poskytovány žádné třetí straně k podobným účelům. Vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním informací ve formě dopisu, SMS a emailu.

    13. Další výhody pro členy Klubu STORM a ještě víc zajímavější on-line nákup připravujeme.