Zadajte v nákupnom košíku zľavový kód DOPRAVASK a získajte dopravu na Slovensko zadarmo!

Pravidla pro členství v Klubu STORM

 1. Cílem Klubu STORM je poskytnout zákazníkovi informace o novinkách, zajímavostech a aktuálních nabídkách společnosti STORM a poskytnout mu slevy za jeho pravidelné nákupy.
 2. Možnost členství v Klubu STORM má každý zákazník, který vyplní požadované kontaktní osobní údaje.
 3. Po vyplnění údajů je zákazník automaticky zaregistrován a je mu přiděleno klubové číslo.
 4. Každý člen Klubu STORM automaticky dostává v našich značkových prodejnách i eshopu slevu ve výši 10% na první nákup a  5% na další nákupy vybraného zboží STORM v jakékoliv hodnotě. Uplatnění slevy se musí sdělit před nákupem.
 5. Celková výše hodnoty nákupů se členovi klubu průběžně načítá.
 6. Po překročení celkové hodnoty nákupů ve výši 10.000 Kč má člen klubu při dalším nákupu automaticky právo na slevu ve výši 10% na veškeré vybrané zboží.
 7. Po překročení celkové hodnoty nákupů ve výši 20.000 Kč má člen klubu při dalším nákupu automaticky právo na slevu ve výši 15% na veškeré vybrané zboží.
 8. Hodnota slevy a výše hodnoty nákupů se počítá automaticky.
 9. O aktuální výši hodnoty nákupů a výši poskytnuté slevy budete informováni v prodejně STORM po sdělení svého jména a příjmení.
 10. Vrátí-li zákazník zakoupené zboží, celková hodnota dosud realizovaných nákupů se mu příslušně sníží. V souladu s body 6 a 7 těchto pravidel pak může dojít i k snížení výše poskytované slevy.
 11. Pravidla mají platnost od 1.1.2017.
 12. Tato pravidla mohou být nahrazena v průběhu trvání pravidly novými.
 13. Slevy poskytované v rámci Klubu STORM se nesčítají s dalšími slevami poskytovanými provozovatelem.
 14. Odevzdáním osobních údajů vyjadřuje registrující se souhlas s pravidly a podmínkami členství Klubu STORM. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, se zpracováním osobních údajů za účelem evidence poskytovaných slev a za účelem zařazení do databáze provozovatele a jím pověřené společnosti spravující údaje. Vaše údaje jsou však využívány pouze pro obchodní a marketingové účely provozovatele a značky STORM a nejsou poskytovány žádné třetí straně k podobným účelům. Vyjadřuje svůj souhlas se zasíláním informací ve formě dopisu, SMS a emailu.