Hodinky STORM - Stormwatches eshop

Klub Storm

Vítejte v Klubu STORM.

Jsme samozřejmě moc rádi, když jste jako naši zákazníci spokojeni, když je Storm přesně to, co hledáte pro zvýraznění svého stylu a osobitosti, když vás zajímají čerstvé novinky z našich kolekcí i ze života STORM. Proto vás, členy Klubu STORM, budeme pravidelně informovat o našich aktuálních nabídkách, které jsme pro vás připravili, ale i o zajímavostech, které pro vás mohou být osobní inspirací.

Získat členství v klubu je velice jednoduché. Na kterékoliv z našich poboček Vám s registrací pomůže náš personál. Registrovat se také můžete zde na našich internetových stránkách - více podrobností najdete na stránce jak se registrovat.

A budete-li si potom chtít koupit nějaký náš atraktivní kousek do své sbírky, personálu na prodejně stačí sdělit pro ověření členství své jméno a získáte zajímavou slevu, která se vám navíc postupně automaticky zvyšuje podle hodnoty vašich nákupů.

Aktuality a další informace určené členům Klubu STORM budete pravidelně dostávat na mail, který jste uvedli při registraci nebo je naleznete na našich www stránkách.