Klub STORM

Vítejte v Klubu STORM.

Jsme samozřejmě moc rádi, když jste jako naši zákazníci spokojeni, když je STORM přesně to, co hledáte pro zvýraznění svého stylu a osobitosti, když vás zajímají čerstvé novinky z našich kolekcí i ze života STORM. Proto vás, členy Klubu STORM, pravidelně informujeme o našich aktuálních nabídkách, které jsme pro vás připravili, ale i o zajímavostech, které pro vás mohou být osobní inspirací.

Získat členství v klubu je velice jednoduché. Na kterékoliv z našich poboček Vám s registrací pomůže náš personál nebo se zaregistrujte přímo zde. 

A budete-li si potom chtít koupit nějaký náš atraktivní kousek do své sbírky, personálu na prodejně stačí sdělit pro ověření členství své jméno a získáte zajímavou slevu, která se vám navíc postupně automaticky zvyšuje podle hodnoty vašich nákupů.

Jste už v našem klubu? Nově můžete využít zvýhodněný nákup i v eshopu. Stačí napsat do poznámky číslo vaší klubové karty a zadat kód STORM-KLUB, automaticky se vám odečte sleva 10% SLEVU NELZE SČÍTAT S JINÝMI SLEVAMI.

Nezapomeňte, že s klubovou kartou máte doživotní výměnu baterie zdarma. 

Tým STORM 

 

Registrace do klubu Zaškrtnutím tlačítka níže projevuji výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů, a to manuálně i automatizovaně, včetně profilování, za účelem zasílání obchodních sdělení (newsletter) správcem. Přečetl jsem si a souhlasím se zpracováním osobních údajů a s pravidly členství Klubu STORM.