Hodinky STORM - Stormwatches eshop

Založit účet

Klub Storm

Vítejte v Klubu STORM.

Jsme samozřejmě moc rádi, když jste jako naši zákazníci spokojeni, když je Storm přesně to, co hledáte pro zvýraznění svého stylu a osobitosti, když vás zajímají čerstvé novinky z našich kolekcí i ze života STORM. Proto vás členy Klubu STORM budeme pravidelně informovat o našich aktuálních nabídkách, které jsme pro vás připravili, ale i o zajímavostech, které pro vás mohou být osobní inspirací.

Získat členství v klubu je velice jednoduché. Stačí vyplnit formulář s kontaktními údaji. Když ho přinesete do kterékoliv naší prodejny, v brzké době obdržíte na vaši adresu kartu Storm se svým jménem a identifikačním číslem (vše se dá samozřejmě zařídit i zde na našich internetových stránkách - více podrobností najdete na stránce jak se registrovat).

A budete-li si potom chtít koupit nějaký náš atraktivní kousek do své sbírky, předložíte v naší prodejně svou kartu a získáte zajímavou slevu, která se vám navíc postupně automaticky zvyšuje podle hodnoty vašich nákupů.

Aktuality a další informace určené členům Klubu STORM naleznete v této sekci, pokud se zaregistrujete a uvedete své heslo, nebo je budete dostávat na mail, který jste uvedli v registračním formuláři.