Vyfoťte. Sdílejte. Vyhrajte!

Vyfoťe, sdílejte, vyhrajte!

Máte rádi produkty STORM a zábavu stejně jako my?

Jste tu správně. Pojďte se bavit a rozšířit svoji sbírku. 

  1. Vyfoťte Váš produkt STORM jak nejlíp umíte. Víme, že máte styl, takže nezklamete. 
  2. Nahrajte fotku na svůj instagramový profil formou příspěvku a označte ji naším profilem @stormlondon_cz abychom ji viděli. Nezapomeňte, že musíte mít veřejný profil.
  3. Vybereme nejlepší fotku. Čím víc fotek označíte, tím máte větší šanci na výhru.

Soutěž probíhá pouze na Instagramu. Do výběru budou zařazeny fotky nahrané v uvedeném termínu.  Těšíme se na vaše fotky a přejeme hodně štěstí. 

Termín soutěže: 22. 7. až 15. 8. 2022

Všeobecné podmínky soutěže: 1. Není nutný žádný nákup 2. Propagační akce je otevřená všem, kromě zaměstnanců STORM 3. Uzávěrka přihlášek je podle podrobného popisu výše. 4. Vítěz bude vyrozuměn nejdéle do 7 dnů. 5. V případě, že ceny nebudou k dispozici, mohou být nahrazeny cenami stejné nebo vyšší hodnoty. 6. Neexistují žádné peněžní alternativy. 7. Ceny jsou nepřenosné a nevratné. 8. Rozhodnutí pořadatele je konečné.  9. Automatizované nebo hromadné vstupy a vstupy od třetích stran budou diskvalifikovány 10. Vstupem do tohoto losování o ceny, budou účastníci považováni za přijaté a souhlasí s tím, že budou vázáni podmínkami. 11. Výhry zasíláme pouze po České republice a na Slovensko. 12. Pořadatel STORMwatches.cz s.r.o. Ke mlýnu 1, 149 00 Praha 4

 

Copyright © 2022
Obchodní podmínky Zpracování osobních údajů